Katılım Koşulları:

 

Her başvuru sahibi, Türkiye`de her yerindeki kar amacı gütmeyen bir araştırma enstitüsü, üniversite veya diğer araştırma kurumlarında tam zamanlı bir öğretim üyesi ya da araştırma personeli olmalıdır. Öğrenciler veya başvuru yapmaya uygun olmayan başkaları adına profesörler veya baska üçüncü kişilerden başvuru kabul etmiyoruz.

 

Başvuran(lar) inceleme ve değerlendirme için Huawei’ye bir proje teklifi sunacaktır. Başvuru sahipleri, basvurusu ile birlikte hiçbir özel, tescilli, patent edilmis veya gizli bilgi gönderilmediğini beyan ve taahhut etmektedir. Huawei, tekliflerde sunulan tüm bilgileri tescilsiz ve/veya patentlenmemis oldugu ve ozel ve/veya gizli olmadigindan bahisle değerlendirecek ve dahili bir inceleme ve değerlendirme yapmak için sağlanan tum bilgileri ve materyalleri kullanacaktır. Huawei, alınan bilgilerle ilgili olarak hiçbir yükümlülük ve/veya sorumluluk altına girmeyecektir.

 

Huawei Turkiye AR-GE Merkezi proje teklifini seçer ve destek kararı verirse, Araştırma Projesi, HYAP Araştırma Sözleşmesi`nin şart ve koşullarına uygun olarak gerçekleştirilecektir.

 

Tüm proje ödemeleri ve alıcılar, ilgili uluslararası ve Türk yasalarina, düzenlemelere ve politikalara uygunluk açısından gözden geçirilecektir. Huawei, yasaları, düzenlemeleri veya politikalarımızı ihlal edebilecek fonları durdurma hakkını saklı tutar.

 

Proje önerisi gönderim aşamasında sizin tarafınızdan verilen bilgiler sadece Huawei’nin dahili HYAP program yönetimi için verilmiştir. Kayıt olurken bize gerçek kişisel bilgilerinizi verdiğinizi bildiğiniz ve onayladığınız ve Huawei’ye bilgilerinizi HYAP amaçları için kullanma yetkisi verdiğiniz kabul edilir. Huawei bize sağladığınız kişisel bilgileri kullanır, kişisel bilgilerinizin tehlikeye atılmamasını ve yetkisiz erişimini sağlamak için kişisel bilgilerinizi geçerli yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yerel ve global olarak korur. Detaylı bilgiler icin Huawei Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı inceleyebilirsiniz.

 

Huawei, kişisel bilgilerinizi yalnızca HYAP amaçları için gereken süre boyunca saklamaya çalışacaktır.

Projedeki zorlukların ve risklerin ne olacağını ve bunları nasıl hafifletmeyi planladığınızı belirleyin. Ve eğer varsa diğer projelerdeki benzer sorunları çözmeyi nasıl başardığınızı açıklayın.

Proje aşaması, zaman çizelgesi, iş içeriği vb. dahil olmak üzere araştırma Planı.

Somut ve somut olmayan sonuçları ayrı ayrı tanımlayın. Somut sonuçlar için, teknik özellikleri, işlevleri ve yetkinlikleri detaylıca açıklayın.

HYAP`ta proje finansman desteği, proje kapsamında ön görülen harcamalar, çağrının öncelik alanı ve proje önerisine yönelik detaylar gibi hususlar göz önünde bulundurularak belirlenmekte ve üst bir limit bulunmamaktadır. Bütçe bölümü, öğrenci maaşı, öğrenci harcırahı, seyahat, uygulanabilir olduğunda donanım maliyeti ve genel gider gibi ana satır öğeleri arasında bir dağılım sağlamalıdır. Temel açıklamalarla birlikte özet bir maliyet tablosu görmek istiyoruz.

Max. dosya boyutu 4 mb'ı geçmemelidir. Yükleme yapabileceğiniz formatlar: Doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, pdf, jpg, jpeg, png, gif